Demirdöküm Kombi Arıza

Demirdöküm kombi arıza

Demirdöküm kombi arızalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.Arama yap bölümünden kombide bulunan şikayetinizi yazarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Böylece kullanım hatası olan arızaları gidererek gereksiz servis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.Demirdöküm kombi arızaları model model değişiklikler gösteriri.Örneğin vcw modeli arıza esnasında hiç bir sinyal vermez ve sadece kırmızı ışığı yanar.Vck modelleri ise bu konuda arıza göstergeleri 2 ayrı şekilde çalışan aynı zaman aralıklarında ancak versiyon farklılıkları olan cihazlardır.Vck 1. versiyon cihazlar yine vcw gibi her arızayı kırmızı ışıkla belirtir.Ancak /1 versiyon kombiler üzerinde bulunan ışıların arıza esnasında yanıp sönmesi ile hangi bölümde arıza olup olmadığını teknik olarak haber vermektedirler.Bu sebeple tüketicilerin kombi arızalarına karşı olan yabancılıkları ortadan kalkarak servis talebinde çağrı merkezlerini direkt olarak bu arıza ışıkları ile arıza kaydı bırakırlar.Böylece arızaların çözümleri daha kısa bir zaman aralığında olur.Vuw serisi yine kendi arasında pro/plus ve turbotec pro ve turbotec plus olarak ayrılır.Pro/plus modellerde pro vck/ mantığı ile led ışıklar ile arızayı belirtirken plus serisi modeller vaillant kombi arızası oluştuğunda bunu f 1 – f20 – f 25 gibi yazılı olarak ekrandan bildirmektedir.Turbotec pro ve turbotec plus modellerde ise vaillant kombi arızları ekran üzerinde yazılar ile gösterilmektedir.

Demirdöküm kombi arızaları

Demirdöküm kombi arızaları konusunda yazımızın başında da belirttiğimiz gibi sitemizin arama bölümünden yararlanabilirsiniz.Burada dikkat edilmesi gereken nokta kombiye fazla müdahale etmemenizdir.Çünkü bir arızayı yapmaya çalışırken daha farlı bir arıza meydana getirebilirsiniz.

Sosyal Medya

Kategoriler

Sizden gelenler

    Copyright 2013 Tum Haklari Saklidir. Site icerigi izinsiz olarak kullanilamaz. Bu web sitesi bir ISISER ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ istirakidir. Firmamiz sitemizde adi gecen markalara ozel servis hizmeti vermektedir. Sitemizde ve duyurularimizda ismi gecen logolar ve markalar ilgili firmalarin tescilli markalaridir. Marka logo ve materyalleri bilgi amacli kullanilmistir.